Poszukiwanie dostawcy innowacji lub technologii

OPIS USŁUGI 

Poszukujesz dostawcy nowoczesnych technologii, ale nie masz dostępu do niezbędnych baz danych? Procesy w Twojej Firmie wymagają wprowadzenia innowacji i szukasz ekspertów którzy je wdrożą? Chcesz wprowadzać nowe produkty na rynek? Jeżeli tak, zapraszamy do Inkubatora Przedsiębiorczości, tutaj uzyskasz profesjonalną pomoc! 

DLA KOGO 

Dla osób chcących rozwijać swoją działalność gospodarczą na każdym etapie jej funkcjonowania. 

ZAKRES USŁUG 

Usługa powinna być poprzedzona audytem potrzeb i możliwości Twojej Firmy w zakresie innowacyjności i transferu technologii. Działanie w oparciu o wcześniej przeprowadzony audyt daje gwarancje znalezienia najbardziej odpowiednich rozwiązań technologicznych dla Twojej Firmy.

Przeprowadzimy poszukiwania dostawców technologii najlepiej dopasowanych do Twojej Firmy oraz opracujemy raport zawierający rekomendacje wraz z kontaktami do potencjalnych partnerów. Skorzystanie z naszej usługi będzie gwarantować Twojej Firmie optymalne dopasowanie bieżących potrzeb do zidentyfikowanych źródeł innowacji.

W ramach usługi otrzymasz od nas najbardziej aktualne informacje o dostępnych możliwościach i formach finansowania zewnętrznego zakupu i wdrożenia innowacji lub technologii.

KORZYŚCI

  • Przygotowanie Firmy do pozyskania nowoczesnych technologii lub zastosowania innowacyjnych rozwiązań
  • Uzyskanie rekomendacji dotyczących potencjalnych dostawców nowych i optymalnie dopasowanych rozwiązań dla Twojego przedsiębiorstwa
  • Pozyskanie informacji na temat źródeł finansowania innowacji i transferu technologii