Kontakt


Leszczyńskie Centrum Biznesu 
Sp. z o.o.

ul. Geodetów 1
64-100 Leszno

tel. 65 32 22 100-1
fax. 65 32 22 104

www.lcb.leszno.pl
e-mail: lcb@lcb.leszno.pl

Recepcja, wynajem sal

Małgorzata Szymańska
tel. 65 32 22 100
e-mail: recepcja@lcb.leszno.pl

Inkubator, dotacje, doradztwo

Ewelina Tomaszewska
tel. 65  32 22 104
e-mail: etomaszewska@lcb.leszno.pl

Pożyczki, dotacje, inkubator 

Honorata Michalak
tel. 65 32 22 101
e-mail: hmichalak@lcb.leszno.pl

Mariola Miszkiewicz
tel. 65 32 22 107
e-mail: mmiszkiewicz@lcb.leszno.pl 

Innowacje, projekty UE

Dagmara Kostrzewa
tel. 65 32 22 105
e-mail:dkostrzewa@lcb.leszno.pl

Marketing, szkolenia

Joanna Adach
tel.  65 32 22 106
e-mail: marketing@lcb.leszno.pl

Oferta dla dzieci i młodzieży, promocja 

Anna Dziamska 
tel. 65 32 22 103
e-mail: adziamska@lcb.leszno.pl

 

Klaster Leszczyńskie Smaki

www.doradztwolkb.leszno.pl  
Dagmara Kostrzewa
tel. 65 32 22 105
e-mail: klaster@leszczynskiesmaki.pl

 

Leszczyński Klaster Budowlany

www.leszczynskiesmaki.pl 
Dagmara Kostrzewa
tel. 65 32 22 105
e-mail: biuro@doradztwolkb.leszno.pl 

Klaster Informatyczny IT Leszno

www.itleszno.pl
Joanna Adach
tel. 65 32 22 106
e-mail: klaster@itleszno.pl 


Napisz do nas!

Proszę wypełnić wymagane pola.
Wysyłam formularz...

* - pola wymagane