Kontakt


Leszczyńskie Centrum Biznesu 
Sp. z o.o.

ul. Geodetów 1
64-100 Leszno

tel. 65 32 22 100-1
fax. 65 32 22 104

www.lcb.leszno.pl
e-mail: lcb@lcb.leszno.pl

Recepcja, wynajem sal

Małgorzata Szymańska
tel. 65 32 22 100
e-mail: recepcja@lcb.leszno.pl

Inkubator, dotacje, doradztwo

Alina Bajzert
tel. 65  32 22 104
e-mail: abajzert@lcb.leszno.pl

Pożyczki, dotacje, inkubator 

Honorata Michalak
tel. 65 32 22 101
e-mail: hmichalak@lcb.leszno.pl

Oferta dla dzieci i młodzieży, promocja 

Anna Dziamska 
tel. 65 32 22 103
e-mail: adziamska@lcb.leszno.pl

 

Marketing, szkolenia

Roman Kubica
tel.  65 32 22 106
e-mail: marketing@lcb.leszno.pl

Klastry

Roman Kubica
Klaster Leszczyńskie Smaki
e-mail: klaster@leszczynskiesmaki.pl
tel. 65 32 22 106  

Klaster Informatyczny w Lesznie
e-mail: klaster@itleszno.pl 
tel. tel. 65 32 22 106

Leszczyński Klaster Budowlany 
e-mail: klaster@lkb.leszno.pl
biuro@doradztwolkb.leszno.pl
tel. 65 32 22 106