Kontakt


Leszczyńskie Centrum Biznesu 
Sp. z o.o.

ul. Geodetów 1
64-100 Leszno

NIP: 697-22-70-888

tel. 65 32 22 100
fax. 65 32 22 104

e-mail: lcb@lcb.leszno.pl

 

Prezes

Alicja Szczepińska

 

Recepcja

Obsługa bieżąca, wynajem sal
Małgorzata Szymańska
tel. 65 32 22 100
e-mail: recepcja@lcb.leszno.pl

 

Dział Pożyczek i Inkubacji

Kierownik
Mariola Miszkiewicz
tel. 65 32 22 101
e-mail: mmiszkiewicz@lcb.leszno.pl 

Pożyczki
Paula Gołuch

tel. 65 32 22 110
e-mail: pozyczki@lcb.leszno.pl 

 

Dział Innowacji i Środków Unijnych

Kierownik
Dagmara Kostrzewa

tel. 65 32 22 105
e-mail: dkostrzewa@lcb.leszno.pl
e-mail: innowacje@lcb.leszno.pl 

Wsparcie MŚP, wynajem powierzchni, inkubacja
Ewelina Tomaszewska
tel. 65 32 22 104
e-mail: etomaszewska@lcb.leszno.pl 

 

Dział Rozwoju i Marketingu

Kierownik
Agnieszka Mika
tel. 65 32 22 106
e-mail: amika@lcb.leszno.pl 

Marketing
Daria Linka
tel.  65 32 22 103
e-mail: promocja@lcb.leszno.pl 

Marketing
Natalia Malanowska
tel. 65 32 22 103
e-mail: mwlodarczak@lcb.leszno.pl 

 

Klaster Leszczyńskie Smaki

www.leszczynskiesmaki.pl 
Dagmara Kostrzewa
tel. 65 32 22 105
e-mail: klaster@leszczynskiesmaki.pl

 

Leszczyński Klaster Budowlany

www.doradztwolkb.leszno.pl 
Dagmara Kostrzewa
tel. 65 32 22 105
e-mail: biuro@doradztwolkb.leszno.pl 

Klaster IT Leszno

www.itleszno.pl
Daria Linka
tel. 65 32 22 103
e-mail: klaster@itleszno.pl 


Napisz do nas!

Proszę wypełnić wymagane pola.
Wysyłam formularz...

* - pola wymagane