Sale konferencyjne, szkoleniowe, co-working

Szukasz profesjonalnie wyposażonej sali na szkolenie dla swoich pracowników? A może organizujesz konferencję i potrzebujesz dużej sali? Wynajmij ją w Inkubatorze!

 

Dlaczego warto wynająć u nas salę?

 • Catering w korzystnej cenie – w zależności od potrzeb wynajmujących, oferujemy catering w różnych konfiguracjach:
 1. serwis kawowy (kawa, herbata, woda),
 2. serwis kawowy z ciastem,
 3. serwis kawowy z przystawkami (kanapki),
 4. catering obiadowy (jedno- lub dwudaniowy).

Cena ustalana jest indywidualnie.

 • Duży, bezpłatny parking – nie musisz martwić się o miejsce parkingowe dla swoich pracowników czy klientów. Posiadamy parking mieszczący do 200 samochodów!
 • Funkcjonalnie wyposażone sale – wszystkie nasze pomieszczenia szkoleniowe są profesjonalnie wyposażone, klimatyzowane i z dostępem do Internetu. Chcesz sprawdzić dokładne wyposażenie każdej z nich? Poniżej znajduje się lista naszych sal ze wszystkimi udogodnieniami oraz możliwym ustawieniem.
 • Świetna lokalizacja – dogodne położenie w Strefie Inwestycyjnej I.D.E.A. z bezpośrednim zjazdem z drogi ekspresowej S5 sprawia, że Twoi kontrahenci z Poznania czy Wrocławia szybko i bez problemu trafią na spotkanie do Leszna!
 • Sale o różnej wielkości – posiadamy siedem sal szkoleniowych, które świetnie sprawdzą się na mniejsze, kameralne szkolenia dla kilku osób, jak i dużą salę konferencyjną nawet na 100 osób! Na pewno znajdziesz opcję idealną na swoje wydarzenie.
 • Indywidualne podejście – masz specjalne wymagania, o których nie wspomnieliśmy? A może potrzebujesz dodatkowych usług? Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy ofertę skrojoną idealnie na Twoje potrzeby!
 • Zniżki dla Lokatorów - przedsiębiorcom, którzy są naszymi Lokatorami, proponujemy zniżki w wynajmie sal szkoleniowych.

Chcesz poznać nasze sale? Sprawdź je poniżej:

Skontaktuj się z naszą specjalistką, która udzieli Ci więcej szczegółów!