Tworzenie artykułów blogowych

 

Blog to wartościowe i skuteczne narzędzie marketingowe, dzięki któremu odnotujesz zwiększone zainteresowanie swoją ofertą. Blog firmowy jest miejscem pozwalającym odbiorcom na bliższe poznanie marki. Często opracowywany jest w formie aktualności, bazy wiedzy lub katalogu realizacji lub inspiracji.


DLACZEGO WARTO PROWADZIĆ BLOGA

Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą firmę lokalną, działasz na rynku ogólnopolskim czy prowadzisz sklep internetowy, powinieneś zainteresować się prowadzeniem bloga firmowego. Co możesz na tym zyskać?

  • Wzrost odwiedzin strony -  Dlaczego tak się dzieje? Użytkownicy szukają w sieci odpowiedzi na swoje pytania. Jeżeli na blogu Twojej firmy będą publikowane wartościowe treści, to właśnie on może rozwiązać ich problemy. Dodatkowo wartościowy content spowoduje, że użytkownicy chętnie powrócą na Twoją stronę. A jeśli wrócą, to jest szansa, że staną się klientem Twojej firmy.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy - Prowadzenie bloga ma istotny wpływ na pozytywne odbieranie firmy przez klientów, a także dodaje jej wiarygodności.
  • Tworzenie wizerunku eksperta - Publikując wartościowe treści, pokazujesz klientom, że jesteś specjalistą w swojej branży. Wpływa to pozytywnie na ich decyzje zakupowe. 

 

ZAKRES USŁUGI 

Usługa obejmuje opracowanie treści i grafik do artykułów na blog zgodnie z wytycznymi zamawiającego.

 

 

Masz stronę, ale nie prowadzisz bloga firmowego? Skontaktuj się z naszą specjalistką, aby poznać szczegóły usługi!

Skontaktuj się