Audyt potrzeb i możliwości w zakresie innowacji

OPIS USŁUGI 

Chcesz poznać potencjał rynkowy swojej Firmy do wdrażania innowacji? Potrzebujesz opinii ekspertów zewnętrznych dotyczącej planowanych celów rozwojowych, zarówno w krótszej, jak i dłuższej perspektywie? Chcesz się upewnić, że prawidłowo monitorujesz konkurencję i postęp technologiczny w Twojej branży? Zastanawiasz się jak bardzo Twoja Firma jest proinnowacyjna?  Poszukujesz nowych dróg rozwoju? Jeżeli tak, zapraszamy do Inkubatora Przedsiębiorczości, tutaj uzyskasz profesjonalną pomoc!

DLA KOGO 

Usługa skierowana jest do przedsiębiorców, którzy zamierzają doskonalić procesy realizowane w firmie. 

ZAKRES USŁUG 

Nasi eksperci rozpoznają  potrzeby i możliwości Twojej firmy w zakresie innowacji i transferu technologii, dzięki czemu będzie można wykorzystać potencjał ekonomiczny i techniczny do ich wdrażania.

Pomożemy Ci prawidłowo sformułować potrzeby związane z rozwojem Twojego przedsiębiorstwa. Kolejnym elementem usługi jest analiza możliwości Twojej Firmy w zakresie rozwoju i transferu technologii w kontekście dotychczas stosowanych rozwiązań oraz możliwości zaspokojenia potrzeb rynkowych.  Pomożemy Ci w pełni ocenić potencjał ekonomiczny oraz techniczny Twojego przedsiębiorstwa.

Dzięki naszym ekspertom będzie Ci łatwiej uzyskać przewagę konkurencyjną i budować pozycję lidera w zakresie innowacji.

KORZYŚCI

  • Uzyskanie informacji zwrotnej na temat zasobów swojej Firmy
  • Otrzymanie profesjonalnego raportu zawierającego rekomendacje wspierające wdrażanie innowacji
  • Poprawa efektywności produkcji i jej optymalizacja
  • Poznanie narzędzia ułatwiających zarządzanie innowacjami
  • Pozyskanie informacji na temat źródeł finansowania innowacji i transferu technologii