Firmy Jutra - szkolenie online


Zapraszamy firmy do wzięcia udziału w nowym, bezpłatnym projekcie edukacyjno-rozwojowy Google i Polskiego Funduszu Rozwoju w partnerstwie strategicznym z Operatorem Chmury Krajowej - Firmy Jutra.

Firmy Jutra - Jak z pomocą internetu zdobyć klientów w nowej rzeczywistości?

 

Termin: 2 czerwca 2021, godz. 11:00

Miejsce: online

 

Szkolenie w zakresie marketingu internetowego, w trakcie którego doradca programu Firmy Jutra opowie:

●     jakie elementy mają wpływ na widoczność strony internetowej Twojej firmy w wyszukiwarce;

●     na co warto zwrócić uwagę tworząc treści na stronę;

●     jakie możliwości daje wizytówka na Mapach Google;

●     jak zmierzyć ruch na stronie i wiele innych;

●     oraz gdzie szukać wsparcia w ramach programu Firmy Jutra;

 

Udział w szkoleniu to pierwszy krok w programie Firmy Jutra. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma dostęp do unikalnego kursu wideo poświęconego analityce i reklamie w internecie, linki do przydatnych narzędzi i kursów oraz możliwość wzięcia udziału w dyżurach eksperckich i indywidualnych konsultacjach z doradcą Google.

 

Zarejestruj się już dziś! 

Zarejestrowane osoby otrzymają dalsze instrukcje jak dołączyć do spotkania na podany w formularzu adres mailowy.

Rejestracja online TUTAJ

Osoby, które zapiszą się na szkolenie mogą wziąć udział w indywidualnych konsultacjach z doradcą Google tego samego dnia. Godzina spotkania zostanie ustalona indywidualnie.

 

Osoba prowadząca: Karolina Maj - MBA, Konsultant ds. marketingu internetowego, Doradca w programie Firmy Jutra

Trener oraz konsultant ds. marketingu internetowego, który z marketingiem ma do czynienia od 19 roku życia. Początkowo w mediach muzycznych jako redaktor naczelny oraz specjalista ds. PR, a następnie jako właściciel agencji marketingowej. Współpracowała z takimi firmami jak: 4fun.tv, VIVA Polska, Jetix Europe Ltd. (obecnie Disney). Uwielbia tworzyć nowe rozwiązania i wcielać je w życie - bawiąc się formą, kolorem i słowem.

Bogate doświadczenie podpiera obszerną wiedzą zdobytą na czterech kierunkach studiów oraz w trakcie licznych szkoleń. W 2016 roku odebrała dyplom Master of Business Administration, przyznany przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.

Od 2017 roku związana z projektami edukacyjnymi Google. W ramach Google Internetowe Rewolucje skonsultowała ponad 500 firm i przeprowadziła kilkadziesiąt szkoleń. Obecnie wspiera przedsiębiorców w rozwoju w ramach programu Firmy Jutra realizowanego przez Google oraz PFR. Dodatkowo również wykłada marketing na Akademii E-marketingu realizowanej przez Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową w Katowicach.