Facebook icon Instagram icon LinkedIn icon
baner informacyjny

KSeF w małej firmie - szkolenie

Przepisy nakładają na Ciebie nowe obowiązki, a Ty wiesz tylko tyle, że „będzie KSeF”? Zapraszamy na krótkie szkolenie dla małych przedsiębiorców – zero technicznego żargonu, same konkrety: jak wystawić fakturę, co jest twoim obowiązkiem a co możesz zlecić księgowej, co zrobić przy awarii i za co grożą kary. Po szkoleniu będziesz wiedzieć co dokładnie masz robić, jak i od kiedy. Dołącz i przygotuj się na KSeF, zanim zaskoczy Cię rzeczywistość!

 

Termin: 26 listopada 2025 r., godz. 12:00-15:00

Miejsce: Sala Europa, Inkubator Przedsiębiorczości w Lesznie (ul. Geodetów 1)

Cena: 123 zł (w cenie serwis kawowy)

ZAPISUJĘ SIĘ

 

Prowadzący:

Anna Maćkowiak – prezeska Biura Rachunkowego MATT Sp. z o.o., certyfikowana księgowa z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu firm i obsłudze przedsiębiorców. Od 16 lat prowadzi własne biuro rachunkowe, dlatego doskonale rozumie codzienne wyzwania biznesowe. Na szkoleniu „KSeF w małej firmie” pomoże uczestnikom uporządkować wiedzę, zrozumieć nowe obowiązki i przygotować się do zmian krok po kroku - praktycznie, zrozumiale i bez stresu.

Marcin Dąbrowski - Koordynator Sieci Partnerskiej SaldeoSMART - Na co dzień wspiera firmy w efektywnym wdrażaniu nowoczesnych narzędzi do automatyzacji procesów księgowych i obiegu dokumentów. Skupia się na praktycznych aspektach wykorzystania technologii w biznesie. Od 12 lat związany z branżą IT, od blisko dekady rozwija rozwiązania SaldeoSMART - systemu wspierającego przedsiębiorców i biura rachunkowe w codziennej pracy.

 

Plan szkolenia:

  1. Co to w ogóle jest KSeF i kogo dotyczy
    – po co państwo wprowadza KSeF, od kiedy obowiązek, kogo dotyczą wyjątki.
  2. Jak wygląda faktura w KSeF
    – różnice PDF/Word/Excel, numer KSeF, moment wystawienia i doręczenia.
  3. Wystawianie faktur w praktyce
    – z aplikacji MF, z programu, przez biuro; co robić przy awarii.
  4. Odbieranie faktur w KSeF
    – skąd wiem, że pojawiła się faktura dla mojej firmy, jak ją pobrać, czy trzeba klientowi coś dosyłać.
  5. Uprawnienia i MCU
    – kto może wystawiać faktury za właściciela, jak dodać księgową/biuro, jak odebrać dostęp.
  6. Błędy, korekty, pomyłki
    – co jeśli źle wpiszę NIP, co jeśli klient nie dostał faktury, jak korygować.
  7. SaldeoSMART – jak ułatwić sobie życie
    – wystawianie faktur, komunikacja z KSeF, automatyzacja pracy

 

Zapisz się na szkolenie i przygotuj się na nową rzeczywistość z KSeF!

ZAPISUJĘ SIĘ

 

Poinformuj swoją księgową o dedykowanym szkoleniu z KSeFu dla księgowych!

 

Masz pytania na temat szkolenia?

Skontaktuj się z nami!

Daria Ginter

tel: 65 32 22 103 

e-mail: promocja@lcb.leszno.pl 

szkolenie KSEF Leszno