Jak dzięki internetowi zdobyć nowych klientów dla Twojej firmy? Warsztaty Google Moja Firma


Zapraszamy na bezpłatne szkolenie "Jak dzięki internetowi zdobyć nowych klientów dla Twojej firmy? Warsztaty z Google Moja Firma", którego partnerem merytorycznym jest Google Internetowe Rewolucje.

 

Termin: 13 września 2019 (piątek), w godz. 11:00-13:00

Lokalizacja: Inkubator Przedsiębiorczości w Lesznie, ul. Geodetów 1

 

Nie pozwól by internetowa rewolucja ominęła Twoją firmę! Zobacz jak internet pomoże Ci dotrzeć do nowych klientów i komunikować się z obecnymi.

Podczas warsztatów dowiesz się jak dotrzeć do potencjalnych klientów w okolicy i jak zaprezentować swoją ofertę na wizytówce firmy w Google.

Google Internetowe Rewolucje to bezpłatny projekt, skierowany do małych i średnich firm, w którym możesz wziąć udział również po powrocie ze szkolenia. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego wsparcia i doświadczenia doradcy Google. Doradca przeanalizuje potrzeby Twojej firmy i przygotuje dla niego plan działania, który pomoże rozwinąć firmę w sieci. 

 

Spotkanie poprowadzi: Karolina Maj - kreatywny lider z dużą dozą empatii, determinacji i pozytywnego nastawienia. Od 19 roku życia związana z polskimi mediami jako redaktor i specjalista ds. PR. W 2011 roku założyła własną Agencję Marketingową, którą z powodzeniem prowadziła przez 5 kolejnych lat. Od marca 2017 roku związana z projektem Google Internetowe Rewolucje dla Firm, jako lider zespołu oraz konsultant ds. marketingu internetowego. Wcześniej współpracowała z takimi firmami jak: 4fun.tv, VIVA Polska, Jetix Europe Ltd., ATM Group. Bogate doświadczenie podpiera obszerną wiedzą zdobytą na czterech kierunkach studiów oraz w trakcie licznych szkoleń. W 2016 roku odebrała dyplom Master of Business Administration, przyznany przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.  

 

Na szkolenie obowiązują zapisy! Formularz zgłoszeniowy znajduje się w plikach poniżej.

Zgłoszenia należy składać do 12 września br. na adres marketing@lcb.leszno.p