Zespół

Tworzymy zaangażowany, innowacyjny i kompetentny zespół stale podnoszący swoje kwalifikacje. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dobierając dla niego usługi, których potrzebuje najbardziej, i które ułatwią prowadzenie biznesu.

Poznaj nas!

Zarząd

Alicja Szczepińska
prezes

e-mail: aszczepinska@lcb.leszno.pl

Recepcja

Małgorzata Szymańska
specjalista ds. administracyjno-biurowych

tel: 65 32 22 100
e-mail: recepcja@lcb.leszno.pl 

Dział Rozwoju i Marketingu | Pokój A101

Agnieszka Mika
kierownik

tel: 65 32 22 106
e-mail: amika@lcb.leszno.pl 

Daria Linka
specjalista ds. marketingu i sprzedaży

tel: 65 32 22 103

e-mail: promocja@lcb.leszno.pl

Natalia Malanowska
specjalista ds. rozwoju i marketingu

tel: 65 32 22 103
e-mail: nmalanowska@lcb.leszno.pl 

Joanna Adach
specjalista ds. marketingu i sprzedaży

tel: 65 32 22 103
e-mail: marketing@lcb.leszno.pl 

Dział Innowacji i Środków Unijnych | Pokój A102

Dagmara Kostrzewa
kierownik

tel: 65 32 22 105
e-mail: dkostrzewa@lcb.leszno.pl 

Ewelina Tomaszewska
specjalista ds. wsparcia MŚP

tel: 65 32 22 104
e-mail: etomaszewska@lcb.leszno.pl

Dział Pożyczek i Inkubacji / Pokój A103

Mariola Miszkiewicz
kierownik

tel: 65 32 22 101
e-mail: mmiszkiewicz@lcb.leszno.pl 

Paula Gołuch
doradca klienta ds. inkubacji przedsiębiorstw

tel: 65 32 22 110
e-mail: pozyczki@lcb.leszno.pl