Innowacje - projektowanie i prototypowanie nowych produktów, usług i procesów


Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne wydarzenie zostaje odwołane.

O nowym terminie wydarzenie poinformujemy w późniejszym czasie.

 

Zapraszamy na szkolenie

Innowacje - projektowanie i prototypowanie nowych produktów, usług i procesów w oparciu o potrzeby człowieka

 

Termin: 31 marca 2020 r., godz. 9:00-15:00

Lokalizacja: Inkubator Przedsiębiorczości w Lesznie, ul. Geodetów 1

 

Warsztat design thinking pozwoli uczestnikom zapoznać się z tą metodą poprzez znalezienie rozwiązania dla konkretnego problemu. Przejście osobiście całego procesu pozwoli zapoznać się z jego możliwościami.

Design Thinking to usystematyzowane podejście do procesu innowacji. Bazuje na pracy zespołowej. W skład zespołu powinny wchodzić osoby, które mogą spojrzeć na problem z różnych perspektyw: inżynierowie, technolodzy, specjaliści od marketingu, projektanci, socjolodzy etc. Powołany zespół realizuje, krok po kroku, kolejne etapy metody: empatyzacja, definiowanie problemu, generowanie pomysłów, budowanie prototypu, testowanie. Metoda obejmuje zestaw narzędzi i technik, aby w rezultacie wypracować optymalne do wdrożenia rozwiązanie.

 

O metodzie design thinking:

  • Pozwala tworzyć innowacyjne rozwiązania.
  • Bazuje na potrzebach klientów i nadchodzących trendach.
  • Zmniejsza ryzyko związane z wprowadzaniem na rynek nowych produktów.
  • Pomaga zespołom uczyć się, pracować i porozumiewać skuteczniej.

 

Osoba prowadząca: Anna Padewska - Od 8 lat współtworzy i realizuje programy skierowane do start-upów oraz osób zainteresowanych projektowaniem usług. Specjalizuje się w tematach związanych z Design Thinking, modelami biznesowymi i pracą zespołową. Posiada wieloletnie doświadczenie w moderowaniu procesów grupowych. Obecnie pracuje z firmami w oparciu o autorski warsztat, który pozwala określić cele i wartości firmy przy pełnym zaangażowaniu wszystkich pracowników, tak aby wspólnie obrane kierunki budziły entuzjazm i zaangażowanie zespołu. Wierzy, że innowacje powstają w środowisku, gdzie przenikają się sprawnie działające procesy i dobre relacje międzyludzkie. Absolwentka Ekonomii (UEP) oraz Psychosomatyki i Somatopsychologii (SWPS).

 

Koszt udziału jednego uczestnika wynosi 625,00 PLN netto (768,75 PLN brutto).

Zakwalifikowanie uczestnika na szkolenie nastąpi po dokonaniu wpłaty na konto Leszczyńskiego Centrum Biznesu Sp. z o.o.: 48 1020 4027 0000 1902 0810 7064 z dopiskiem WARSZTATY

 

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje rejestracja online TUTAJ