Aktualności


14 września 2018

Cykl spotkań pn. English Brunch - zapraszamy!

Mówisz po angielsku, ale nie masz okazji, by ćwiczyć swoje umiejętności?  Chcesz poszerzać swoją wiedzę? Pragniesz mówić w języku obcym  bez obaw o popełnienie błędu? Chcesz szlifować biznesowy angielski z udziałem native speakera? Skorzystaj z naszej propozycji.

31 sierpnia 2018

Szkoła Programowania - zaczynamy od października!

Leszczynskie Centrum Biznesu Sp. z o.o. i Szkoła programowania Halpress zapraszają młodzież na zajęcia z programowania. Zaczynamy od października. 

11 września 2018

Laboratorium – Leszczyńskie Centrum Nauki – zapraszamy na zajęcia!

Leszczyńskie Centrum Biznesu oraz ArtScience zapraszają dzieci oraz młodzież do Inkubatora Przedsiębiorczości  na Warsztaty Naukowe. Nowatorskie zajęcia dedykowane są uczniom szkoły podstawowej i gimnazjum. Po raz pierwszy w Lesznie młodzież ma szansę uzupełnić wiedzę i umiejętności zdobywane na lekcjach przedmiotów przyrodniczych wykorzystując nowoczesne technologie i profesjonalnie wyposażone laboratorium. 

11 września 2018

Pokaż się z najlepszej strony...żeby sprzedać

Dowiedz się jak zwiększyć skuteczność w sprzedaży i zarobić więcej.

Zapraszamy do Inkubatora Przedsiębiorczości na szkolenie z autoprezentacji oraz podstaw sprzedaży.

10 września 2018

Konkurs "Pomysł na biznes" - zostań sponsorem

Pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna i Starosty Leszczyńskiego, Leszczyńskie Centrum Biznesu Sp. z o.o. przystępuje do realizacji dziesiątej, jubileuszowej edycji konkursu „Pomysł na biznes”. Konkurs kierowany jest do osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą, jak i uczniów oraz studentów. Poprzednie edycje konkursu spotkały się z dużym odzewem wśród uczestników oraz lokalnych mediów. Pokazały też, jak potrzebne są tego rodzaju inicjatywy.

10 września 2018

Piszą o nas!

Lubimy kiedy interesują się nami media! 

27 sierpnia 2018

Poszukujemy pracownika!

Poszukujemy kandydatów na wolne stanowisko - Specjalista ds. wspierania MSP

23 sierpnia 2018

Pomieszczenie magazynowe do wynajęcia

Oferujemy pomieszczenie magazynowe do wynajęcia w Inkubatorze Przedsiębiorczości. 

16 sierpnia 2018

Erasmus pomaga rozwijać się Tobie i Twojej nowej firmie

Mówią, że kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. A jeśli ryzyko jest tylko takie, że można nauczyć się nowych rzeczy, to dlaczego nie pójść na całość? Katarzyna Dorda nie zasypiała gruszek w popiele, skorzystała z okazji, jaką dał jej Erasmus dla Młodych Przedsiębiorców (ang. Erasmus for Young Entrepreneurs - EYE) i wyjechała na czteromiesięczny staż do portugalskiej telewizji.

13 czerwca 2018

Szkoła Programowania dla młodzieży - wakacje 2018

Leszczynskie Centrum Biznesu Sp. z o.o. i Szkoła programowania Halpress zapraszają młodzież na intensywne, tygodniowe, wakacyjne  kursy programowania.