Aktualności


14 grudnia 2018

Półkolonie dla dzieci w Inkubatorze!

Czy Twoje dziecko nieustannie poszukuje odpowiedzi na „trudne” pytania? Czy chcesz, aby spędzało czas kreatywnie? Czy zależy Ci, aby umiało współpracować w grupie, aby zdobywało nowe doświadczenia i umiejętności?  Aby zainteresowało się naukami ścisłymi? Skorzystaj z naszej oferty!

04 grudnia 2018

"Michał Kałużny. Per aspera ad astra" - wernisaż wystawy

Autor, Miejskie Biuro Wystaw Artystycznych w Lesznie oraz Leszczyńskie Centrum Biznesu zapraszają na wystawę "Michał Kałużny. Per aspera ad astra"

04 grudnia 2018

Poszukujemy pracownika!

Leszczyńskie Centrum Biznesu Sp. z o. o. poszukuje kandydatów na wolne stanowisko specjalista ds. marketingu i sprzedaży. 

20 listopada 2018

Konkurs Mikroprzedsiębiorca Roku 2018

Już 5 listopada 2018 r. rusza kolejna, czternasta edycja Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku.

09 listopada 2018

Usługa doradcza w zakresie wprowadzenia 3 nowych specjalistycznych usług - zapytanie ofertowe

Leszczyńskie Centrum Biznesu Sp. z o.o. w związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego o wartości nieprzekraczającej równowartości kwoty 30.000 euro, zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na wykonanie usługi pn.:

„Usługa doradcza w zakresie wprowadzenia 3 nowych specjalistycznych usług”

29 października 2018

Bezpłatne szkolenie ABC Przedsiębiorczości

5 listopada rusza w Inkubatorze Przedsiębiorczości cykl bezpłatnych szkoleń adresowanych do osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej. Uczestnicy dowiedzą się między innymi jak zarejestrować firmę, jaki rodzaj opodatkowania wybrać, jak przygotować model biznesowy i biznesplan. Nabędą również praktyczne umiejętności niezbędne do prowadzenia i rozwoju firmy.

31 sierpnia 2018

Szkoła Programowania - zaczynamy od października!

Leszczynskie Centrum Biznesu Sp. z o.o. i Szkoła programowania Halpress zapraszają młodzież na zajęcia z programowania. Kolejna grupa rusza od listopada. 

23 października 2018

Istotne zmiany dla przedsiębiorców w ustawach podatkowych od stycznia 2019 - szkolenie

W imieniu Mariański Group Zachód Doradztwo Prawno-Podatkowe Sp.k. zapraszamy Państwa na dobrą kawę i bezpłatne szkolenie!

14 września 2018

Cykl spotkań pn. English Brunch - zapraszamy!

Mówisz po angielsku, ale nie masz okazji, by ćwiczyć swoje umiejętności?  Chcesz poszerzać swoją wiedzę? Pragniesz mówić w języku obcym  bez obaw o popełnienie błędu? Chcesz szlifować biznesowy angielski z udziałem native speakera? Skorzystaj z naszej propozycji.

18 października 2018

Bezpłatne warsztaty w ramach projektu Spotkanie z coachem

Leszczyńskie Centrum Biznesu zaprasza na trzy bezpłatne warsztaty realizowane w pramach programu "Spotkanie z coachem". Spotkania odbędą się 21 listopada 2018 r., o godz. 17:00 w Inkubatorze Przedsiębiorczości.