Aktualności


16 lipca 2018

Sukces! Pozyskaliśmy fundusze dla kolejnych firm!

Nic tak nie cieszy jak sukcesz nasz i naszych Klientów!

11 lipca 2018

Dotacje w ramach poddziałania 1.5.2.

Dotacja do 45% na zakup środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych.

Chcesz zwiększyć wydajność linii produkcyjnej lub stworzyć nowy produkt, czy usługę? Potrzebujesz środków na wdrożenie innowacji?

28 maja 2018

Półkolonie dla dzieci w Inkubatorze!

Czy Twoje dziecko nieustannie poszukuje odpowiedzi na „trudne” pytania? Czy chcesz, aby spędzało czas kreatywnie? Czy zależy Ci, aby umiało współpracować w grupie, aby zdobywało nowe doświadczenia i umiejętności?  Aby zainteresowało się naukami ścisłymi? Skorzystaj z naszej oferty!

13 czerwca 2018

Szkoła Programowania dla młodzieży - wakacje 2018

Leszczynskie Centrum Biznesu Sp. z o.o. i Szkoła programowania Halpress zapraszają młodzież na intensywne, tygodniowe, wakacyjne  kursy programowania. 

14 czerwca 2018

Konstytucja Biznesu - spotkanie informacyjne

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 21 czerwca 2018 roku w Hotelu Akwawit w Lesznie.

11 czerwca 2018

Podsumowanie III Leszczyńskiego Pikniku Naukowego

W sobote (09.06) odbyła się trzecia edycja Leszczyńskiego Pikniu Naukowego! Kto nie był niech żałuje!

 

 

05 czerwca 2018

Zapytanie ofertowe - realizacja szkoleń

Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie szkolenia dla Leszczyńskiego Centrum Biznesu Sp. o. o. pn.: „Szkolenie kadry Inkubatora Przedsiębiorczości w zakresie coachingu i mentoringu w celu udoskonalenia specjalistycznych usług inkubacji”.

4 czerwca 2018

Zmiany w Ochronie Danych Osobowych - szkolenie dla firm - odwołane

Uprzejmie informujemy, że szkolenie dla firm „OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH W OBLICZU ZMIAN WYNIKAJĄCYCH Z UNIJNEJ REFORMY PRZEPISÓW” zostaje odwołane.

04 czerwca 2018

III Leszczyński Piknik Naukowy

Jak rozdzielić izotopy uranu? Jak skonstruować jądro atomowe? Jakie tajemnice skrywa powietrze?  Jak wygląda skakanka dla krasnoludków?  Odpowiedzi na te i dziesiątki innych pytań padną podczas III Leszczyńskiego Pikniku Naukowego. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę, 9 czerwca 2018 w Inkubatorze Przedsiębiorczości. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

30 maja 2018

Biuro do wynajęcia w Inkubatorze

WOLNE  POMIESZCZENIE BIUROWE o powierzchni 22,50 m² w pełni umeblowane.